INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Pačius svarbiausius savo gyvenimo žodžius mes ištariame tylėdami.

Šiandien Kuršėnų mieste šurmuliuoja nuotaikinga šventė Jomarkas 2021.

Nuo ankstaus ryto ir mūsų mokyklos bendruomenė atskubėjo įsilieti į kūrybingų švietimo įstaigų komandų būrį. Su gera nuotaika pasinėrėme į kilimų iš gamtos gėrybių kūrimo procesą. Šie meno kūriniai tema "Ugnis" skirti senajai Kuršėnų miesto gaisrinei, kuri šiais metais mini 135-ąjį gimtadienį.

Kuršėnų miesto švietimo įstaigų komandos šventės dalyvius kviečia pasigrožėti kūrybingumu, idėjomis, netradiciniais sprendimais, kurie sugulė į kūrinius prie Kuršėnų miesto pėsčiųjų tilto.

Projektas Kūrybinės dirbtuvės „Kuršėnų dvaras ir vyniotinis. Praeitis ir dabartis“ yra remiamas Kultūros tarybos ir Šiaulių rajono savivaldybės. Šiuo projektu siekiama išsaugoti „Kuršėnų vyniotinio“ gyvąją tradiciją, istoriją, formuoti savo krašto identitetą ir jo išskirtinumą.

Be galo džiaugiamės, kad projekto sumanytojai pasirinko mūsų mokyklą edukacijos įgyvendinimui. Dvi dienas Kuršėnų politechnikos mokyklos konditerių – virėjų profesinio mokymo patalpose dūzgė nuostabus, linksmas ir be galo draugiškas projekto dalyvių būrys. Mūsų mokyklos profesijos mokytojos Inga Rėvutienė ir Renata Rudnickienė padėjo atvykusiems svečiams pasigaminti ypatingai gardų tradicinį Kuršėnų vyniotinį.

Geriausi dalykai nutinka tada, kai mes drauge dirbame, drauge mokomės ir juokiamės drauge.

Iki pasimatymo!

Kuršėnų politechnikos mokykla atsinaujino konditerio profesinio mokymo programos mokymo bazę pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų projektą „Kuršėnų politechnikos mokyklos infrastruktūros plėtra" Nr.09.1.2-CPVA-K-722-01-0018.

Kuršėnų politechnikos mokyklos kirpėjo specialybės mokinės, profesijos mokytojos ir bibliotekos vedėja kviečia visus pasigrožėti ir pasidžiaugti mokinių kūrybiniais darbais

Parodėlę, skirtą grožio dienai, galima apžiūrėti mokyklos skaitykloje.

 

Kuršėnų politechnikos mokyklos kirpėjo specialybės mokiniai ir mokytojai siunčia sveikinimus visiems būsimiems ir esamiems kirpėjams. Tegul Jūsų mintys būna kūrybingos, idėjos nuostabios, šukuosenos menas visada eina šalia, o sunkus darbas apdovanotas klientų šypsenomis.

Gražios kirpėjų dienos!

Kiekviena gyvenimo akimirka - baltas popieriaus lapas. Jį prirašyti skirta kiekvienam iš mūsų. Pildykime lapą gražiomis akimirkomis, šypsenomis, juoku, gražiausiais jausmais ir tūkstančiais nuostabių akimirkų.