INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

 

 

             Kuršėnų politechnikos mokyklos mokiniai Justina Žulpaitė, Dainora Gedžiūtė, Ugnė Mikalauskaitė ir Žygimantas Ozolas organizavo netradicines pamokas klasės draugams, kuriose jie buvo mokytojais, o profesijos mokytojai - organizuotos pamokos asistentais. 

Skaityti daugiau: Kaip gera dalintis geru

              Gruodžio 11 d. Kuršėnų politechnikos mokykloje vyko netradicinis matematikos renginys „Kalėdinis Sudoku Turnyras“, kurio  tikslas - lavinti mokinių loginį mąstymą, skatinti gyvą bendravimą, matematinį išprusimą ir suprasti, kad tai yra puikus laisvalaikio praleidimas.

Skaityti daugiau: Kalėdinis Sudoku Turnyras

           Prieš kalėdines šventes kino centrai „Forum Cinemas“ rengia Gerumo seansus. Į Šiauliuose organizuojamą gerumo seansą vyko ir Kuršėnų politechnikos mokyklos mokiniai.

Skaityti daugiau: Gerumo akcija...

               Prieš keletą dienų iš praktikos Vokietijoje, Chemnice, sugrįžo mūsų mokyklos automobilių mechaniko specialybės antrakursiai – Justinas Naujokas, Arnas Vetus, Rokas Milčinauskas, Ovidijus Benešiūnas ir Deividas Liutkus. Praktinė stažuotė vyko Vokietijos F + U Sachsen GmbH mokymo centro autoservise, turinčiame praktiniam mokymui reikalingą naujausią techniką, įrangą, reikalingas mokymo priemones. Mokiniai atliko praktines veiklas, susijusias ne tik su moduliu „Automobilio sandara“, kurio vyko mokytis, bet ir kitas: nustatinėjo automobilių dalių techninius parametrus, ardė ir surinkinėjo automobilių variklius, sankabas, stabdžių sistemas, ardė ratus, juos keitė ir balansavo, montavo padangas, šalino variklių valdymo sistemų sutrikimus su diagnostine „Bosh“ įranga.

Skaityti daugiau: Automobilių mechaniko mokymo programos mokiniai stažavosi Vokietijoje