INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

 

 

           „Visi mūsų sumanymai, visos paieškos ir teorijos viršūnės, kai moksleivis neturi noro mokytis“. (V. Suchomlinskis)

           Vienas iš pateiktų matematikos užsiėmimų yra gyvybingumo ir spalvingumo, priartinantis prie gyvenimo būdo - skatinamas kritinis mąstymas, savarankiškas mokymassi, ugdantis kūrybiškumas. 

Skaityti daugiau: Netradicinis matematikos žinių taikymas kūrybiškumui ugdyti

            Kuršėnų politechnikos mokyklos krepšinio klubas „Politechnika“ įgyvendina Šiaulių rajono savivaldybės kūno kultūros ir sporto finansinį pagrindą „Pozityvios vaikų ir jaunimo socialinės skatinimo sportinės renginių įvairovės programos“.

Skaityti daugiau: Sporto diena 2019

             Šiandien mūsų mokyklos bendruomenės šventė Tarptautinė mokytojų diena. Visa diena buvo kupina netikėtumų, šypsenų, juoko, apsikabinimų, palinkėjimų. Esame sužavėti išradingu švenčių organizatorių specialybės mokinių suorganizuotu „auditu“, gimnazistų sukurtais nepakartojamais sparnais ir šypsenomis, nuostabiai ir įsivaizduoti edukacine kelione į Kurtuvėnų regioninį parką.

Skaityti daugiau: Fantastiškai fantastiška diena

            Šiandien Kuršėnuose Lauryno Ivinskio aikštėje vyks šventė, skirta tarptautiniams pagyvenusiems žmonių dienai paminėti. Šventės organizatoriai Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyba ir Šiaulių rajono trečiojo amžiaus universitetas pakvietė ir mūsų mokyklos bendruomenę prisijungti prie draugiškos ir šypsenominės spinduliavimo aplinkos.

Skaityti daugiau: Nuostabus laikas su senjorais