INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

2017 m. rugsėjo – gruodžio mėnesiais viešojoje įstaigoje Kuršėnų politechnikos mokykloje buvo vykdomas projektas „Įveikime sunkumus drauge“, siekiant suteikti jaunimui naudingos informacijos apie rūkymo, alkoholio, narkotikų žalą, kaip įveikti priklausomybes, o taip pat ir paskatinti jaunus žmones rinktis aktyvias ir prasmingas laisvalaikio praleidimo formas bei sveiką gyvenseną.  

Įgyvendinant šį projektą buvo vykdomos įvairios veiklos, kuriose dalyvavo 85 Kuršėnų politechnikos mokyklos mokiniai, mokytojai. Fiziniam aktyvumui skatinti buvo surengtos mokinių sportinės varžytuvės, Šiaulių rajono visuomenės sveikatos biuro lektorius Artūras Šiukšta skaitė paskaitą „Žalingų įpročių prevencija“. Europos sveikos mitybos dienai paminėti buvo organizuota vienos dienos akcija „5 sveikatos dėsniai“. Pertraukų metu vykdytos 5 veiklos: „Numalšink troškuliuką ir sukrimsk obuoliuką“, šokis „Patrepsynė“, protų mūšis „Smegenuočius“, sporto salėje vyko akcija „Judink raumenuką“, o mokyklos valgykloje visi buvo kviečiami skanauti sveikuoliško patiekalo „CukiCukiCukinytė“.

Pažintinė pamoka vyko Kauno anatomijos instituto muziejuje, kuriame pamatyti vaizdai vienus mokinius šokiravo, kitus – sudomino. Ekskursijos metu vyko diskusijos apie žalingų įpročių poveikį žmogui, o taip pat ir negimusio žmogaus organizmui.

Projekto sklaidai išleisti lankstinukai „Rūkymo, alkoholio ir narkotikų poveikis organizmo sistemoms ir organams“ bei specialus mokyklos laikraščio „Sveikatos versmė“ numeris.

Projektas finansuotas Šiaulių rajono savivaldybės administracijos visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos fondo lėšomis.

 

 

                                                                                                                                                                                                    Edgaras Biknevičius

                                                                                                                                                                                     Socialinis pedagogas, projekto koordinatorius