INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

Lapkričio 22 d. Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centre  vyko Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių regiono moksleivių šaškių ir šachmatų varžybos, kuriose dalyvavo ir  VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos vaikinų ir merginų komandos.

Puikiai sekėsi mūsų mokyklos merginų komandoms. Šaškių varžybose pirmos vietos diplomais apdovanotos Aušra Abakaitė, Ieva Beniušytė ir Rūta Simonavičiūtė. Šachmatų varžybose Kornelija Kolesovaitė ir Kristina Budreckaitė užėmė antrą vietą. Vaikinų komandai, kuriai atstovavo Tomas Budraitis, Linas Abakas, Domantas Norgaila  šaškių varžybose atiteko III-ioji vieta.

Gruodžio 12 d. taip pat Radviliškio TVMC sukvietė Šiaulių regiono profesines mokyklas į stalo teniso komandines ir asmenines varžybas. Asmeninėse varžybose geriausiai pasirodė Ernestas Jasnauskas, kuris tarp 18 dalyvių pateko tarp 8 stipriausių stalo tenisininkų,  o mūsų mokyklos vaikinų komanda (Linas Abakas, Ernestas Jasnauskas ir Robertas Grigalaitis)  iš 8 Regiono profesinių galutinėje įskaitoje užėmė 5-ą vietą.

Gruodžio 20-ą dieną Varniuose vyko Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaigų mokinių sporto žaidynių virvės traukimo ir svarsčių kilnojimo varžybos. Vaikinų virvės traukimo komanda užėmė 4 vietą. Komandai atstovavo broliai Lukas ir Rokas Petkai, Robertas Gricius, Armandas Šlekys, Tomas Mirauskas, Rokas Bekeris, Rytis Terasius, Laimonas Balčiūnas.

Svarsčių kilnojimo varžybose, svorio kategorijoje iki 68 kg,. atstovavo du mūsų mokyklos mokiniai: pirmakursis Žygimantas Ozolas užėmė 5-ą vietą, trečią vietą iškovojo antrakursis Linas Abakas.

Trečioji vieta atiteko ST-28 grupės mokiniui Rokui Bekeriui (svorio kategorija iki 78 kg.) bei pirmo kurso automobilio mechaniko specialybės mokiniui Ryčiui Terasiui (svorio kategorija iki 85 kg.). Didžiausioje svorio kategorijoje iki 105 kg. ketvirta vieta atiteko antrakursiui Robertui Griciui iš ST-28 grupės.

Kitos Lietuvos profesinio mokymo įstaigų Šiaulių regiono varžybos vyks 2018 metų sausio, vasario, kovo, balandžio mėnesiais. Mokyklų komandos varžysis krepšinio, salės futbolo, tinklinio ir lengvosios atletikos aikštėse.

                                                                                                                                                                                 

                                                                                                                                                                                         Remigijus Vaišnoras, kūno kultūros mokytojas

                                                                                                                                                                                          Linas Laureckis, mokytojas metodininkas