INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

               Viešosios įstaigos Kuršėnų politechnikos mokyklos mokytojai ir mokiniai džiaugsmingai paminėjo Lietuvos valstybės atkūrimo šimtmetį.

                Merginų ansamblis skyrė dainą Lietuvai ir kvietė džiaugtis, saugoti, mylėti ir branginti ją (vadovas Linas Laureckis). Nerijaus Maskaliovo ir Žydrūno Gulbino mokytojų duetas savo suvaidintu etiudu apie emigrantus skatino visada prisiminti savo tautybę bei didžiuotis, jog esame lietuviai.

               Lietuvių kalbos mokytoja Vilija Petruninienė apdovanojo mokinius, kurie dalyvavo mokykloje organizuotame dailyraščio konkurse ,,Šimtas žodžių Lietuvai". Konkurso metu buvo rašomas šimto žodžių tekstas ,,Gyvasis kultūros vanduo'' pagal Renatą Šerelytę. Mergaičių grupėje I vietą laimėjo Sigita Plyniutė, II vietą - Samanta Balčiūnaitė, III vietą - Lina Valickienė. Berniukų grupėje I vieta atiteko Mintarui Dinikiui, II vieta - Klodui Vargaliui, III - Matui Kavaliauskui. Laimėtojams įteiktos simbolinės dovanėlės - rašikliai ir sąsiuviniai.

               Šiandien visi gražūs žodžiai ir palinkėjimai buvo skirti nugalėtojams ir Lietuvai. Na, o šventę papuošė gimtadienio dovana – tortas, kuriuo pasivaišinti mokyklos kavinėje buvo pakviesti visi mokyklos bendruomenės nariai.

 

                                                                 Felicija Pigulevičienė, etikos mokytoja metodininkė

Vilija Petruninienė, lietuvių kalbos mokytoja