INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

            Vasario 22 dieną Kuršėnų politechnikos mokykloje 43-ios laidos absloventams skambėjo paskutinis skambutis. Automobilių mechaniko, konditerio, smulkiojo verslo organizatoriaus, staliaus, padavėjo ir barmeno specialybių mokiniai su grupių vadovais rinkosi į paskutinę pamoką.  Grupių vadovai Gražvydas Valys, Judita Šidlauskienė ir Kristina Joniškienė paskutinės pamokos metu su auklėtiniais prisiminė prabėgusių mokslo metų akimirkas, vieni kitiems linkėjo geros kloties, tikslų siekimo ir svajonių išsipildymo.

Nenutylantis skambutis po pamokos pakvietė visus į aktų salę. Sveikinimo žodžius tarė mokyklos direktorė Regina Rupšienė bei mokiniams Eglei Černauskaitei, Emai Smilgytei, Tomui Budraičiui, Ernestui Jankauskui, Tomui Sukuriui, Tomui Kauzūrai, Lukui Stalevičiui, Tautvydui Variakojui įteikė padėkos raštus už puikų mokymąsi, aktyvią veiklą mokykloje ir už jos ribų. Pasitikėjimo savimi linkėjo ir padėkos žodį mokslus baigusiems mokiniams grupių vadovų vardu, tarė mokytojas Gražvydas Valys. Kaip ir kiekvienais metais, taip ir šiais absolventai perskaitę testamentą, įpareigojo antro kurso mokinius siekti asmeninio tobulėjimo, perdavė simbolinį mokyklos raktą.

Šventės pabaigoje trečio kurso mokiniams nuskambėjo daina, kurią atliko Brenda ir Kristina (vadovas Linas Laureckis). Mokytoja Felicija Pigulevičienė skyrė žodžius, kurie ragino rasti laiko sau ir savo svajonių įgyvendinimui bei pakvietė visus pasivaišinti išskirtinio skonio mokyklos darbuotojų iškeptu tortu, gardžia arbata, pabūti kartu, nes drauge praleistas laikas – tai pati didžiausia gyvenimo dovana.