INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

               Vasario 27 dieną Kuršėnų politechnikos mokykloje vyko tradicinis renginys „Matematikos lyderių turnyras“. Šis turnyras – tai veiksminga priemonė, kuri ugdo kritinį mokinių mąstymą ir savarankiškumą.

             Į turnyrą buvo pakviesta po du mokinius iš kiekvienos gimnazijos skyriaus grupės, 11 klasės varžėsi tarpusavyje, kaip ir dvyliktokai. Turnyro dalyvius pasveikino mokyklos direktorė Regina Rupšienė. Mokinių laukė įdomios matematinės užduotys, pradedant loginiais pamąstymais, standartiniais ir nestandartiniais skaičiavimais. Užduotis paruošė matematikos mokytoja Dijana Vičienė.

            11 klasės lyderiai: Gabrielė Lukauskaitė ir Gabrielė Pociūtė (PK-22), Žanas Smailys ir Žygimantas Ozolas (PB-22),  Rokas Milčinauskas ir Ignas Sabaitis (AM-58).

            12 klasės lyderiai: Linas Abakas ir Airidas Radžiūnas (AM-56), Mantas Sukuris ir Gita Pilsudskytė (K-24/ST-26/SVO-2), Dainora Gedžiūtė ir Justina Žulpaitė (KO-2/PB-20).

             Mokinių dalyvavimas „Matematikos lyderių turnyre“ jiems suteikė galimybę labiau pasitikėti savo jėgomis, pasitikrinti prieš egzaminus bei pajusti pergalės skonį. Rengdami turnyrus ir skirdami savo laiką mokiniams mes skatiname mokinių savarankiškumą, loginį mąstymą ir aktyvų dalyvavimą ugdymo procese. Atsiranda glaudesni ryšiai ne tik tarp mokytojo ir mokinio, bet ir tarp pačių mokinių. Jie labiau jaučia atsakomybę, mokosi išsakyti savo nuomonę, įsiklausyti, formuojasi savarankiškas mąstymas, įgytų kompetencijų būtinų tolesniam mokymuisi bei aktyviam gyvenimui šiuolaikinėje visuomenėje.

             Visiems AČIŪ už dalyvavimą.

 Dijana Vičienė,
VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos vyresnioji matematikos mokytoja