INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

           VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykloje vyko seminaras kirpėjams, kurį vedė DIAPOSON COSMETICS MILANO Lietuvoje vadovas Vykintas Jurkaitis, technikės Reda Jurkaitienė, Vigrė Gorelytė ir Jūratė Grigaitienė.

        Būsimiems kirpėjams ir svečiams, atvykusiems iš Kuršėnų, Mažeikių, Pakruojo ir Radviliškio, buvo pristatyti DCM profesionalūs produktai, kuriuos gamina įmonė iš Italijos, siūlanti išskirtinius ir kokybiškus sprendimus bei paslaugas viso pasaulio kirpėjams, paprastai, patikimai ir svarbiausia profesionaliai tenkinanti jų poreikius. Jų misija - padėti klientams sukurti išskirtinį, pastebimą ir unikalų įvaizdį.

        Seminaro metu technikai pristatė profesionalias galvos plovimo, priežiūros bei plaukų dažymo priemones, atitinkančias aukščiausios kokybės standartus. Meistrai demonstravo penkias skirtingas plaukų dažymo technikas. Seminaro dalyviai turėjo galimybę patys savarankiškai išbandyti plaukų kosmetiką ir sužinoti dažų maišymo formules bei dažymo technikas.

           Profesionaliai pristatyti kūrybiški meistrų darbai sulaukė didelių ovacijų. Meistrai maloniai ir nuoširdžiai atsakinėjo į klausimus, vyko diskusijos ir aptarimai.

      Mūsų mokyklos būsimi kirpėjai labai džiaugėsi turėdami galimybę dirbti su profesionalia kosmetika ir būti modeliais pristatant DCM kosmetikos ypatumus. Visiems dalyvavusiems seminare įteikti DCM diplomai. Dėkojame socialiniams partneriams už seminarą ir suteiktą galimybę pažinti, bendradarbiauti ir tobulėti.

 Vida Terminaitė ir Vita Jurgelienė, vyr. profesijos mokytojos