INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

              Balandžio 5 dieną Kuršėnų politechnikos mokykloje lankėsi Kuršėnų Pavenčių mokyklos dešimtokai. Svečiai dalyvavo atviroje technologijų pamokoje, kurią organizavo vyresnioji profesijos mokytoja Renata Rudnickienė.

             Atviros pamokos organizatorė Renata Rudnickienė ir jai talkinusios, konditerio specialybės mokinė Rūta Muškauskaitė bei vyresnioji profesijos mokytoja Inga Rėvutienė, svečius supažindino su stilizuotų sausainių kepimo technologija. Pamokos metu išsiaiškino kuo skiriasi tešlos, aptarė darbo saugos reikalavimus ir iškepė vitražinius sausainius.

             Kuršėnų Pavenčių mokyklos dešimtokai ne tik dalyvavo atviroje pamokoje, bet ir lankėsi profesinio mokymo klasėse. Vyresnieji profesijos mokytojai Gintas Poškus ir Virgilijus Užgrindis mielai mokiniams pristatė automobilių mechaniko ir staliaus profesinio mokymo bazę. Profesinio skyriau vedėja Inga Viršilienė mokinius supažindino su kirpėjo specialybe bei papasakojo apie plačias galimybes dalyvauti Erasmus programoje ir atlikti profesinę praktiką užsienyje.

             Mūsų mokykloje nuolat yra organizuojami susitikimai, atviros ir integruotos pamokos rajono mokytojams ir mokiniams. Balandžio 17 - 18 dienomis mielai visus kviečiame apsilankyti Atvirų durų dienose, pažinti Kuršėnų politechnikos mokyklą ir atrasti save.