INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

                Balandžio 16 d. Kauno maisto pramonės ir prekybos mokymo centre vyko draugiškas Lietuvos Respublikos profesinio mokymo įstaigų mokinių profesinio meistriškumo konkursas „Virėjas - padavėjas barmenas 2019“. Konkurse dalyvavo ir Kuršėnų politechnikos mokykla.

               Konkurse dalyvavo Kuršėnų politechnikos mokyklos komanda, tai trečio kurso padavėjo ir barmeno specialybės mokinė Ugnė Mikalauskaitė (mokytoja Giedrė Jakutienė) ir konditerio specialybės pirmo kurso mokinė Rūta Muškauskaitė (mokytoja Vida Liorentienė). Dirbdamos komandoje merginos turėjo pagaminti 4 porcijas šalto vištienos užkandžio ir nealkoholinį kokteilį, kuris derėtų prie šalto patiekalo. Savo žinias ir gebėjimus konkurse demonstravo aštuonios mokinių komandos iš Jonavos, Švenčionių, Tauragės, Kuršėnų, Marijampolės ir Kauno profesinio mokymo įstaigų. Konkurso nugalėtojais tapo šeimininkai.

             „Virėjo - padavėjo barmeno 2019“ konkurse mūsų komanda dalyvavo pirmą kartą. Daug pasisėmėme žinių, įgijome patirties ir esame tikri, kad tobulindami savo gebėjimus ateityje mes pasieksime geresnių rezultatų.