INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

             Šiaulių regiono profesinio mokymo įstaiga mokinių lengvosios atletikos varžybose. Varžybos vyko Radviliškio technologijų ir verslo mokymo centras. Mūsų mokyklą atstovavo 13 mokinių komiteto ir kūno kultūros mokytojų metodininkai Remigijus Vaišnoras ir Linas Laureckis.

            Varžybose buvo parengtos 5 rungtynės. Mūsų mokiniai varžydamiesi pelnė ne viena prizinę vietą: Rytis Terasius I-oji vieta rutulio stūmimo rungtyje; Ernestas Tumas III-oji vieta vaikinų 100 metrų bėgime; Tomas Laikūnas III-oji vieta vaikinų 400 metrų bėgime ir šuolio į toliį rungtyje; III-oji vieta merginų ir vaikinų komandinėje estafetėje 4x100 metrų.

           Susumavus taškus paaiškina, kad jie yra įskaitomi į III skyrių.

          Mokymo džiaugėsi savo ugdytinių pasiekimų ir pasitraukimo, bet pasiekė tikrai puikių rezultatų.

           Komanda dėkoja Eitvidui Januliui už įamžintas akimirkas ir paruoštos informacijos sklaidai.