INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

           Kiekvienas mūsų renginys, tai lyg autoriui knyga, į kurią kūrėjas sudeda visą save.

           Kuršėnų politechnikos mokykloje jau antrus metus iš eilės organizuojamas pleneras "Žemės menas". Esame tokie laimingi, kad žodžiais sunku nusakyti, kaip jaučiamės. Mūsų renginyje dalyvavo daugiau nei 150 dalyvių! Rytmetys prisipildė šypsenų, juoko, nuoširdumo, veiklų, apsikabinimų, muzikos.

           Turime tikrus draugus, kurie moka ne tik rimtai ir atsakingai dirbti, bet ir linksmai leisti laiką drauge su mūsų mokyklos bendruomene. Didelį ačiū už bendradarbiavimą ir dalyvavimą plenere tariame savo draugams: Aurelijai Leišienei (Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnyba), Ingai Grinienei, Astai Startienei, Aurelijai Reutienei (Kuršėnų Daugėlių pagrindinė mokykla), Janinai Vainorienei, Raimundui Kaminskui, Jūratei Saldauskienei, Renatai Biknevičienei, Ritai Kančauskienei, Aušrai Dunauskienei, Almai Stugienei (Kuršėnų Pavenčių mokykla - daugiafunkcis centras), Virginijai Sutkienei, Loretai Mickevičienei, Eugenijai Jurkienei (Kuršėnė lopšelis - darželis "Nykštukas"), Daliai Skirmantienei, Editai Kaubrienei (Kuršėnų lopšelis - darželis "Eglutė").

           Šiandien mūsų renginyje buvo įgyvendintos unikalios ir kūryba alsuojančios veiklos: "Dovanoju šypseną", "Burbuliatorius", "Ripka", "Skanauk, pažink, įvardink", "Žmogus santykyje su gamta", "Eksliuzyvinė šukuosena - gamtos dovana", Spalvos ir formos harmonijoje".

           Visas veiklas sukūrė ir organizavo mūsų mokyklos bendruomenė: profesijos mokytojai metodininkai Inga Viršilienė ir Egidijus Žilinskas, vyresnieji profesijos mokytojai Inga Rėvutienė, Renata Rudnickienė, Giedrė Jakutienė, Vida Liorentienė, Manrida Kriaučiūnienė, Aida Kazlauskienė, Vida Ramaniukienė, Vida Terminaitė, Vita Jurgelienė, bibliotekininkė Audronė Kovėrienė, švenčių organizatorių, kirpėjų ir virėjų specialybių mokiniai.

          Svečiais rūpinosi mūsų mokyklos renginio koordinatoriai: Dijana Vičienė, Judita Šidlauskienė, Dalia Tamošaitienė, Remigijus Vaišnoras, Gražvydas Valys, Virginijus Vaičikauskis.

          Gerą nuotaiką renginyje skleidė nepakartojamas renginio duetas, tai plenero vedėja mokytoja metodininkė Felicija Pigulevičienė ir įgarsintojas profesijos mokytojas metodininkas Albertas Stonys.

          Prie viso nuostabaus renginio kūrėjų būrio prisideda ir sklaidos nešėjai, tai fotografai: Rasa Stepanavičienė, Remigijus Vaišnoras, Inga Viršilienė, Audronė Kovėrienė, Toma Mikalauskaitė, Ernesta Semeniuk, Laura Navickaitė.

          Kai nutyla šurmulys, muzika ir išsiskirsto svečiai - liekame su savo mintimis. Po truputį apgalvojame kas įvyko, peržiūrime nuotraukas, aptariame renginio akimirkas, veiklas, pasidaliname įspūdžiais, vieni kitais pasidžiaugiame ir užverčiame dienos puslapį. Plenero knyga baigta. Jos eilutės išliks giliai atmintyje, o nuotraukos dar ilgai primins patirtus jausmus.

        Rytoj nauja diena. Rytoj mes ir vėl kursime. Kursime tam, kad galėtume pasidalinti, drauge patirti ir išgyventi pačius gražiausius jausmus, kurie aplanko dirbant bendrystėje.

         Iki pasimatymo!