INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

         Keturi trečio kurso automobilių mechaniko mokymo programos mokiniai: Gediminas Ružė, Paulius Jazdauskas, Ovidijus Petrauskas ir Gražvydas Masiulis net tris mėnesius stažavosi Portugalijoje, Bragoje.

         Vaikinai dirbo realiose darbo vietose - automobilių priežiūros ir remonto įmonėse, kiekvienoje po du, turėjo puikias sąlygas tobulinti ir plėtoti praktinius darbo įgūdžius ir kompetencijas, tiesiogiai susijusias su būsima automobilių mechaniko profesija: įvertinti automobilių techninę būklę, montuoti ratus, diagnozuoti automobilių gedimus, remontuoti ir pakeisti susidėvėjusias transporto priemonių dalis naujomis.

          Praktikos vadovai kasdien stebėjo ir vertino praktikantų daromą pažangą. Baigiantis stažuotei dalyvių pasiekimai buvo įvertinti labai gerai, kiekvienam dalyviui išduoti tarptautinę praktiką patvirtinantys dokumentai - sertifikatai, Europass mobilumo dokumentai. Stažuotėje būsimieji automobilių specialistai pagerino ne tik šnekamąją anglų kalbą, jie išmoko bendrauti ir portugališkai.

         Tarptautinė patirtis padėjo atrasti savyje daugiau pasitikėjimo, savarankiškumo, o laisvalaikiu keliaujant po Bragą, Lisaboną, Porto, praplėsti ir kultūrinį akiratį.

         Mokinių stažuotė Portugalijoje vyko pagal VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos įgyvendinamą Erasmus+ programos profesinio mokymo mobilumo projektą „Mokymo programų atnaujinimas per tarptautinę praktiką“ Nr.2018-1-LT01-KA116-046783, bendradarbiaujant su Portugalijos partnerine organizacija Braga mob.

 Erasmus+ programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

 Salvinija Paulauskienė

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos projektų vadovė