INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

              Birželio 26 dieną Kuršėnų politechnikos mokyklos bendruomenė vyko į edukacinę kelionę "Biržų krašto pažinimas ir įgytos patirties pritaikymas ugdymo procese". Mūsų nuostabi diena prasidėjo Biržų pilies pašonėje, čia mes ne tik mėgavomės senųjų liepų kvapais, bet ir pavėsyje žaidėme draugystę, pasitikėjimą ir bendravimą skatinančius žaidimus. Su šypsenomis, bendraudami, vieni kitiems rodydami pastebėtus gamtos grožius pasivaikščiojome ežero pakrante.

              Atsigaivinę ledais patraukėme į Sodeliškių dvaro sodybą. Ir jeigu kas pasakytų, kad yra visur buvęs ir viską matęs, tai mes tikrai paklaustume, o kaip Sodeliškiai, ar ir ten yra buvęs. Sunku žodžiais apsakyti, kiek jausmų, emocijų, patyrimų telpa vienoje vietoje, vienoje šeimoje, vienoje išvykoje.

Atvėrus Sodeliškių dvaro vartus mus pasitiko kepamos duonos kvapas ir sodybos šeimininkė. Tyloje "gėrėme" kiekvieną moters pasakojimo žodį. Mus užbūrusi  gamta, išpuoselėta aplinka, šeimininkų svetingumas, edukacijos ir degustacijos ištirpdė laiką. Tiek pamatyti vienoje vietoje nesitikėjome.

             Būtinai aplankykite šią nuostabiai unikalią vietą, kurioje rasite ne tik jaukumą, svetingumą, bet ir daug daug eksponatų su gražiomis istorijomis.

             Biržų kraštas mus sužavėjo ne tik gamta, Sodeliškių dvaro sodyba, bet ir unikaliais statiniais,  tokiais,  kaip Kirkilų apžvalgos bokštas. Kai užlipome į šį bokštą, prieš mus atsivėrė nuostabūs vaizdai su smegduobių ežerėliais. Kvapą gniaužė ir kopimas į 30 metrų aukštį, kur žmogaus kvėpavimas, dangus, saulė ir vėjas ima alsuoti vienu ritmu.

            Tiek, kiek patyrėme ir kiek sugebėjome pasiimti,  pritaikysime ugdymo procese naujais mokslo metais.