INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

            Šiaulių miesto arenoje lapkričio 28-30 dienomis vyko Tarptautinė verslo ir pasiekimų paroda „Šiauliai 2019“. Jau eilę metų mūsų mokykla dalyvauja parodoje, pristato savo veiklas, dalinasi gera nuotaika ir užmezga naujus bendradarbiavimo ryšius.

             Renginyje Kuršėnų politechnikos mokyklos mokytojai ir mokiniai lankytojus kvietė ne tik susipažinti su specialybėmis, bet ir pasigrožėti nuostabiais ir vienetiniais desertais bei mokytojų ir mokinių sukurta stendo eskpozicija. Būsime ne kuklūs ir pasigirsime, kad tie, kas pas mus užsuko išėjo ne tik su skaniais ir išskirtiniais prizais - kepinukais „Ugdyk kantrybę“, bet ir su gera nuotaika ir plačia šypsena.

         Daug dėmesio mūsų stende sulaukė sukurti mokytojų ir mokinių gaminiai - stovai ir dekoracijos, o audio mįslių žaidimas "Išgirsk, atspėk, laimėk" privertė ne vieną nusišypsoti, suklusti, aiktelėti ir džiaugtis laimėjimu. Visa mokyklos komanda taria didelį AČIŪ lankytojams, kurie stabtelėjo pabendrauti, pasidalinti gera nuotaika, susipažinti ir net prisiminti mūsų mokyklą.