INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

             Lietuvos moksleivių sąjungos siūlymu, minint 1990 m. sausio mėn. paskelbto Švietimo įstatymo projekto, kuriuo prasidėjo šiuolaikinės Lietuvos švietimo sistemos kūrimas, 30-metį, 2020-ieji paskelbti Mokyklų bendruomenių metais.

              Mūsų mokyklos mokytojos Inga Viršilienė, Jolanta Anglickienė ir bibliotekos vedėja Rasa Stepanavičienė organizavo integruotą pamoką „Mokykimės bendradarbiaudami – pažinkime Europą žaisdami“. Pamokos tikslas - gerinti emocinę pamokos aplinką, suartinti ir sutelkti mokyklos bendruomenę. Pamokoje dalyvavę I ir II klasių gimnazistai pasiskirstė komandomis ir žaidė stalo žaidimus, skatinančius pažinimą, bendradarbiavimą, pasitikėjimą ir savarankiškumą.

              Tai pirmoji pamoka, skirta šiai iniciatyvai palaikyti. Tam, kad ugdytų mokyklos bendruomenės susikalbėjimą, skatintų toleranciją vienas kitam, mūsų mokyklos pedagogai organizuos dar ne vieną skirtingą pamokų integraciją ir stiprins pagarbą bei abipusį supratimą.