INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

         Kuršėnų politechnikos mokyklos mokytojai ir mokiniai dalyvavo parodoje „Studijos 2020“. Konditerio specialybės mokiniai ir mokytojai kvietė visus parodos lankytojus išbandyti meninį sausainių dekoravimo meną. Be galo esame laimingi, kad tiek daug smalsaus jaunimo sulaukė mūsų veikla. Beveik 500 sausainukų buvo padekoruoti geltona, žalia, raudona spalvomis ir iškeliavo su savo naujaisiais šeimininkais.

          Maisto sektoriuje mūsų mokyklą pristatė vyresniosios profesijos mokytojos Renata Rudnickienė ir Inga Rėvutienė bei konditerio specialybės mokinės Rūta Muškauskaitė ir Ugnė Meškauskaitė. Apie maisto sektoriaus veiklą ir profesines mokyklas renginyje informaciją skleidė mūsų šauniosios gimnazistės Gabrielė Joniškytė ir Justina Griciūtė.

            Puikus laikas parodoje neprailgo ir mūsų mokyklos komandai, kuri vyko ne tik pasisemti naujų idėjų, susitikti su kolegomis, bet ir užmegzti naujus bendradarbiavimo ryšius.