INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

           Vasario 26 dieną VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykloje vyko kasmetinis renginys „Matematikos lyderių turnyras“. Turnyre dalyvavo daug komandų po du mokinius iš vienuoliktos ir dvyliktos klasės.

               11 klasės lyderiai: Edvinas Klerskis ir Tautvydas Stankus (AM-63 gr.), Armandas Songaila ir Mantas Žymantas (AM-64 gr.), Abrilė Andriuškaitė ir Orinta Duseikaitė (PB-24 gr.), Karolina Jasnauskaitė ir Amanda Staveckaitė (P-7 gr.), Ema Sutkutė ir Deimantė Jazdauskaitė (K-27 gr.), Mantas Bratkauskas ir Aldas Variakojis (ST-30 gr.).

              12 klasės lyderiai: Audrius Akučka ir Airidas Andruška (AM-60 gr.), Nedas Dmitrijevas ir Lukas Norbutas (AM-61 gr.), Karolina Fokaitė ir Samanta Toleikytė (K-26 gr.), Laura Navickaitė ir Rimantė Pintverytė (OR-1 gr.), Rūta Muškauskaitė ir Živilė Goštaltavičiūtė (KO-3 gr.).

               Matematikos lyderius pasveikino mokyklos direktorės pareigas laikinai einanti Irena Tumėnienė linkėdama ne tik bendrų, bet ir daug asmeninių pergalių kurios motyvuotų tolimesniam gyvenime. Konkursą organizavo ir matematines užduotis, pradedant loginiais pamąstymais, standartiniais ir nestandartiniais skaičiavimais, paruošė matematikos mokytoja Dijana Vičienė.

            Šis turnyras mokiniams suteikė galimybę patikėti savo jėgomis, pasitikrinti prieš egzaminus bei pajusti pergalės skonį. Rengdami turnyrus ir skirdami savo laiką mokiniams, mes mokytojai, skatiname mokinių savarankiškumą, loginį mąstymą ir aktyvų dalyvavimą ugdymo procese. Atsiranda glaudesni ryšiai ne tik tarp mokytojo ir mokinio, bet ir tarp pačių mokinių. Jie labiau jaučia atsakomybę, mokosi išsakyti savo nuomonę, įsiklausyti, formuojasi savarankiškas mąstymas, pagarba vienas  kitam.

           Visiems AČIŪ už dalyvavimą.

 Dijana Vičienė,
VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos vyr. matematikos mokytoja