INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

Kovo 12 dieną Kuršėnų politechnikos mokykloje, po pamokų, vyko stalo teniso turnyras, kuriame dalyvavo virš 50 dalyvių - mūsų mokyklos mokinių, mokytojų, darbuotojų, Kuršėnų veteranų stalo teniso komanda, Kuršėnų jaunimo centro atstovai, buvę mokyklos mokiniai.

Tai jau trečia veikla, kuri numatyta pagal įgyvendinamą projektą „Sporto veiklų įvairovės ir prieinamumo didinimas Kuršėnų politechnikos mokykloje” Nr.SRF-SIĮ-2019-1-0298, finansuojamą Lietuvos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos Sporto rėmimo fondo. Projekto lėšomis mokykla įsigijo 5 stalo teniso stalus, 10 rakečių, stalo teniso kamuoliukų.

Šiame turnyre dalyviai buvo suskirstyti į dvi lygas: „Pro lyga” ir „Mėgėjų lyga”. Daugiau nei tris valandas trukusiame turnyre paaiškėjo, kad „Pro lygoje” geriausiai sekėsi Kuršėnų veteranams ir Kuršėnų jaunimo centro atstovams.

Didžiausias dalyvių skaičius fiksuotas „Mėgėjų lygoje“, kur užtikrintai laimėjo mokyklos mokytojas Albertas Stonys. Taip pat labai gerai pasirodė ir vienodai pergalių pasiekė mūsų mokyklos mokiniai - Tomas Poškus, Lukas Dabulevičius ir Kipras Erlickas.

Turnyro dalyviams įteikti pirmos, antros, trečios vietų medaliai, daugiausia pergalių iškovojusiems - turnyro taurės.

 

 Remigijus Vaišnoras

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos

kūno kultūros mokytojas metodininkas