INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

Tūkstančiai pasaulio natūralių, dažytų ir dirbtinių plaukų blondinių gegužės 31-ąją turi progą švęsti! Nes 2006 metais UNESCO gegužės 31-ąją paskelbė PASAULINE ŠVIESIAPLAUKIŲ DIENA.

Greičiausiai sutiksite, kad šis minėjimas tikrai neįprastas, bet tai pati ryškiausia, pati garsiausia ir pati šviesiausia žmonijos dalis pagaliau turi ilgai lauktą ir užtarnautą šventę. Šviesiaplaukės net nutarė save įvertinti ir apsidovanoti išskirtine premija – „Briliantiniu plaukų smeigtuku“. Tarp galimų pretendenčių iškilmėse buvo visų mylimos aktorės, populiarios atlikėjos, televizijos laidų vedėjos, garsios sportininkės ir sėkmingos verslininkės. Todėl gegužės 31-ąją dieną, skirtinguose pasaulio miestuose, mokyklose šviesiaplaukės organizuoja įvairiausius paradus, pasirodymus, aktyviai dalyvauja renginiuose...Šviesūs plaukai simbolizuoja jaunystę.

Mūsų mokyklos kirpėjo specialybės profesijos mokytojos ir mokiniai siunčia visiems šviesiaplaukiams sveikinimus ir kviečia pasižvalgyti į nuotraukų galeriją. Šioje galerijoje Jūs pamatysite tik mažą lašelį akimirkų iš kirpėjo specialybės gyvenimo Kuršėnų politechnikos mokyklos veiklose.