INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

Šiandien atvyko atsiimti profesinio mokymo baigimo diplomų ir Europas mobilumo dokumentų keturi mūsų mokyklos absolventai (automobilių mechaniko mokymo programos) - Aurimas Rizleris, Rokas Milčinauskas, Ignas Sabaitis ir Ramūnas Norkus.

Dar kovo pradžioje ši ketveriukė buvo išvykusi trims mėnesiams stažuotis į Portugaliją pagal Erasmus+ mobilumo projektą „Kompetencijų kėlimas tarptautinėje aplinkoje – raktas į profesinio mokymo kokybę“ Nr.2019-1-LT01-KA116-060120. Po visą pasaulį išplitęs koronavirusas (COVID-19) neaplenkė ir šios šalies. Kovo viduryje Portugalijoje įvestas karantinas sustabdė praktiką automobilių servisuose ir sujaukė visus planus. Teko susidurti su iššūkiais, laikytis griežtų saugumo taisyklių.

Džiaugiamės absolventais, nepabūgusiais iššūkių ir įgijusiais daug gyvenimiškos patirties būnant toli nuo namų tokiu sudėtingu metu.

Salvinija Paulauskienė

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos projektų vadovė

 

„Mokinių stažuotė vyko įgyvendinant VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos Erasmus+ programos profesinio mokymo mobilumo projektą Kompetencijų kėlimas tarptautinėje aplinkoje – raktas į profesinio mokymo kokybę“ Nr.2019-1-LT01-KA116-060120. Projektas finansuojamas Europos Komisijos. Šis kūrinys atspindi tik autoriaus požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.”