INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

Švietimo mainų paramos fondo organizuotame kasmetiniame „Kokybės konkurso“ apdovanojimų renginyje, vykusiame Vilniaus viešbutyje „Pacai“ įvertinti ir apdovanoti geriausi programų „Erasmus+“ ir „Nordplus“ projektai.

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos įgyvendintas programos „Erasmus+“ mobilumo projektas „Mokymo programų atnaujinimas per tarptautinę patirtį“ pateko į profesinio mokymo švietimo sektoriaus nominantų trejetą. Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė įteikė Sertifikatą už kokybišką projekto įgyvendinimą. Projekte mokykla įgyvendino užsibrėžtus tarptautiškumo strategijos tikslus, stiprino bendradarbiavimą per tarptautinį profesinio mokymo mobilumą. Vertinga tarptautinė patirtis mokiniams suteikia didesnių įsidarbinimo galimybių Lietuvos ar užsienio darbo rinkoje po studijų baigimo VšĮ Kuršėnų politechnikos mokykloje.

Renginyje taip pat buvo pažymėtos ir tarptautiškiausios švietimo institucijos, gausiausiai ir kokybiškiausiai vykdžiusios mobilumo projektus.

Pirmą kartą „Kokybės konkurso“ renginyje už kokybišką įgyvendinimą apdovanoti sporto projektai. Specialus prizas šiais metais buvo skirtas projektams, kurie savo rezultatais turėjo didžiausią, tvariausią poveikį švietimo sistemai, bendruomenei, aplinkai per visą pastarąjį programos etapą.

Renginio dalyvius pasveikino Švietimo mainų paramos fondo direktorė Daiva Šutinytė ir Lietuvos  respublikos švietimo, mokslo ir sporto viceministrė Kornelija Tiesnesytė. Mintimis apie šiuolaikinės visuomenės transformaciją, pandemiją bei „Erasmus+“ programos galimybės dalinosi Lietuvos socialinių tyrimų centro direktorius prof. Boguslavas Gruževskis. „Pakelti mokyklas ant kojų“ skatino Lietuvos lengvosios atletikos čempionė, žurnalistė, televizijos laidų vedėja, įvairių sporto projektų iniciatorė Vlada Musvydaitė. Šventišką atmosferą kūrė Manto Jankavičiaus su grupe pasirodymas.

Džiaugiamės „Erasmus+“ programos projektinės veiklos rezultatų įvertinimu.

 

Salvinija Paulauskienė

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos projektų vadovė

 

 

Erasmus+ programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.