INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

Šiandien mūsų mokykloje vyko pleneras "Žemės menas 2021", kuriame dalyvavo Kuršėnų miesto Stasio Anglickio mokyklos vasaros stovyklos 1-4 klasių mokiniai. Mūsų mokyklos profesijos mokytojai organizavo edukacijas: "Saldi svajonė ant nykštuko kepurės", "Fantazija+gamta=vasaros puokštė", "Aš kūrėjas", "Aksesuaro kūrimas šukuosenai", "Medžio paslaptys", "Burbuliatorius", "Gamtos ritmu".

Mažieji stovyklos dalyviai ne tik patys kūrė papuošalus, dekoravo konditerinius gaminius, piešė, šoko, mankštinosi, bet ir aplankė mūsų mokykloje ruošiamų specialybių profesijos klases.
Nuostabi diena buvo kupina ne tik šilto ir saulėto oro, bet ir skardaus juoko, šypsenų, aplodismentų, muzikos, padėkos žodžių. Atsisveikinant sutarėme, kad kitais metais mūsų mažieji draugai sugrįš ne vieni, o su dar didesniu draugų būriu.

Gražios ir kūrybingos vasaros Jums visiems linki Kuršėnų politechnikos mokyklos bendruomenė.