INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Naujienos

Aprašas "Jeronimas" 

1945 m. liepos 30 d.

Jeronimas Daunys apdovanotas už viso gyvenimo nuopelnus Šiaulių rajono sportui.

Jeronimas Daunys stalo tenisą pamėgo mokykloje ir raketės iš rankų nepaleido besimokydamas Vilniaus pedagoginiame institute. Baigęs institutą dirbo stalo teniso treneriu, o po armijos grįžo į gimtuosius Kuršėnus. 1984-aisiais Jeronimas įsidarbino Kuršėnų politechnikos mokykloje. Sėkmingai dirbo ne tik su vaikais, bet ir subūrė suaugusių žmonių stalo teniso mylėtojų klubą ir aktyviai dalyvavo šalies stalo teniso lygų pirmenybėse.

Šiuo metu Jeronimas aktyvus Šiaulių rajono Trečiojo amžiaus universiteto studentas, kuris ne tik aktyviai sportuoja, bet į stalo teniso veiklas įtraukia ir senjorus. Visi kas pažinojo ir kas dabar pažįsta Jeronimą sako, kad tai ramaus būdo, paslaugus, trykštantis energija, mėgstantis patylėti, pagalvoti ir tik gerai apgalvojęs mintį ją pasakyti, turintis subtilų humoro jausmą žmogus.

Jeronimas mūsų herojus

Koridoriuje susitinkame neaukšto ūgio ir su rakete rankose skubantį Jeronimą. Pasak herojaus, skuba į draugiškas varžybas. Skubame ir mes. Sustojame tik salėje, atsikvepiame ir fotografuojame.

Prieš fotosesiją galvojome, kad Jeronimas tiesiog atsistos su rakete, leis nufotografuoti vieną kartą ir sakys VISKAS. Klydom, mes vos spėjome paskui Jeronimą, jis akimirksniu keitė pozas ir vis kartojo:

- dar galite taip ir vat taip mane nufotografuoti, ir dar taip. O dabar pažiūrėkit ar gražiai išėjau.

Visi šypsojomės ir taip gerai jautėmės, nes žmogus prieš objektyvą skleidė tokią nuotaiką, kad net pamiršome kokiu tikslu susitikome. Nuotraukų turėjome jau ne mažai, varžybų pradžia artėjo, stalo teniso entuziastai rinkosi į salę ir su smalsumu stebėjo mūsų susitikimo akimirkas su Jeronimu.

Pabaigai. Spaudžiame Jeronimui ranką ir dėkojame už nuostabiai gerą laiką, o jis atsisukęs į kolegą puse lupų, lyg norėdamas, kad mes negirdėtume, tarė:

- mano nuotraukas dės į pažinčių portalą.

 

 

 

Komanda „Kas į Kuršėnus?!“

Kuršėnų politechnikos mokykla, neformalaus ugdymo fotografijos būrelis, vadovė I. Viršilienė

Aistė Fokaitė

Rosita Urbietyte

Urtė Brazlauskaitė

Inga Astrauskaitė Viršilienė