INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

DĖMESIO

Svetainė po įstaigos reorganizacijos nebeatnaujinama. Pereikite į www.stmc.lt

Naujienos

Keturi trečio kurso automobilių mechaniko mokymo programos mokiniai: Armandas Songaila, Mantas Žymantas, Nedas Jagminas ir Rimas Jucius net tris mėnesius stažavosi Portugalijoje, Bragoje.

Vaikinai dirbo realiose darbo vietose - automobilių priežiūros ir remonto įmonėse, kiekvienoje po du, turėjo puikias sąlygas tobulinti ir plėtoti praktinius darbo įgūdžius ir kompetencijas, tiesiogiai susijusias su būsima automobilių mechaniko profesija: įvertinti automobilių techninę būklę, montuoti ratus, diagnozuoti automobilių gedimus, remontuoti ir pakeisti susidėvėjusias transporto priemonių dalis naujomis.

Praktikos vadovai kasdien stebėjo ir vertino praktikantų daromą pažangą. Baigiantis stažuotei įvertinti dalyvių pasiekimai, išduoti tarptautinę praktiką patvirtinantys dokumentai - sertifikatai, Europass mobilumo dokumentai. Stažuotėje būsimieji automobilių specialistai pagerino šnekamąją anglų kalbą, šiek tiek išmoko bendrauti ir portugališkai.

Tarptautinė patirtis padėjo atrasti savyje daugiau pasitikėjimo, savarankiškumo, o laisvalaikiu keliaujant po Bragą, Lisaboną, Porto, praplėsti ir kultūrinį akiratį.

Mokinių stažuotė Portugalijoje vyko pagal VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos įgyvendinamą Erasmus+ programos profesinio mokymo mobilumo projektą „Verslumo ir virtualios mokymosi aplinkos integracija į profesinį mokymą” Nr.2020-1-LT01-KA116-077626, kartu bendradarbiaujant su Portugalijos partnerine organizacija Bragamob.

 

Erasmus+ programą Lietuvoje administruoja Švietimo mainų paramos fondas ir finansuoja Europos Komisija. Šis pranešimas atspindi tik autorių požiūrį, todėl Komisija negali būti laikoma atsakinga už bet kokį jame pateikiamos informacijos naudojimą.

  

Salvinija Paulauskienė

VšĮ Kuršėnų politechnikos mokyklos projektų vadovė