INFO

Daugėlių g. 17,
Kuršėnai

+370 41 585 892
info@kursenupm.lt

Remigijus

     Sveiki, esu mokyklos tarybos pirmininkas.

     2002 m. baigiau Kuršėnų politechnikos mokyklą, įgijau brandos atestatą, bei  mažmeninės prekybos specializaciją. 2006 m. baigiau bakalauro studijas Šiaulių universitete, įgijau kūno kultūros ir sporto pedagogikos specialybę. 2009 m. Šiaulių universitete, apgyniau edukologijos magistro diplomą ir įgijau kvalifikacinį laipsnį (specializacija: sporto edukologija).

     Esu komunikabilus, energingas, mėgstu laisvalaikį gamtoje, keliones. Neįsivaizduoju gyvenimo be sporto. 2006 m. pradėjau dirbti Šiaulių miesto Napoleono futbolo klube, o nuo 2007 m. iki šiol dirbu Šiaulių futbolo akademijoje futbolo treneriu. 2009 m. atėjau į Kuršėnų politechnikos mokyklą dirbti kūno kultūros mokytoju.

     Kaip treneris ir mokytojas esu puikus strategas, sugebu operatyviai priimti sprendimus susijusius su komandos valdymu, pamokų, treniruočių ir varžybų organizavimu. Esu atsakingas ir pareigingas, todėl nesunkiai suderinu darbus skirtingose darbovietėse. Laiko planavimas, kantrybė, sąžiningumas, atsakomybės jausmas padeda ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir mokykloje. Su tarybos nariais kuriame naujus planus ir siekiame bendrų tikslų.